По-русски | In English
Biblijos kelias
krikščionių bažnyčia
Tiesioginė pamaldų transliacija
Tiesioginė pamaldų transliacija

Artimiausi įvykiai

Įvykių kalendorius

Naujos nuotraukos

 ()

Albumas:

 ()

Albumas:

 ()

Albumas:

Naujienos

2019-01-12 - Rėmėjų vakarienė ir šlovinimo vakaras.


17val. iškilmingos vakarienes metu, susirinko visi, kurie neabejingi Indijos tarnystei bažnyčioje, kurie joje dalyvauja ir nori padėti Indijos misionieriams, našlaičiams, našlėms ir sergantiems. Vakarienes metu galima buvo išgirsti dalyvių liudijimus ir pamatyti vyskupo Jokūbo vaizdo kreipimąsi. Šioje tarnystėje mes norime padrąsinti ir paskatinti tikinčiuosius geriems darbams.
Po Indijos tarnystės prasidėjo muzikinis šlovinimo vakaras. Kviečiami visi norintys pašlovinti ir padėkoti Viešpačiui už 2018 metus ir ateinančius 2019 metus. Ką gi mes galime duoti mūsų Viešpačiui? Viską ką turime – iš Jo. Lūpų vaisius, šlovinantis Jėzaus vardą –įtinkanti auka Dievui.

2018-12-01 - Nacionalinė maldos diena


Gyvename paskutiniaisiais laikais. Mes negalime pakeisti daug ko, kas įvyksta Lietuvos ar bažnyčios gyvenime, bet Dievas viską gali. Jis nori išgirsti pakvietimą iš savo tautos kaip šauksmą, kaip Jis išgirdo kažkada iš Izraelio, esančio Egipte ir pasiuntė pagalbą. 2018 metais gruodžio 1 d., Litexpo rūmuose Vilniuje susirinko Evangelinės
Lietuvos bažnyčios, kad vieningai pakelti balsą maldoje už savo šalį. Šis tarnavimas susideda iš dviejų dalių: 12val. Prasideda maldos tarnavimas – įvairių bažnyčių pastoriai kvies prisijungti prie maldos už įvairius poreikius, aktualius Lietuvai. 16val. bendras šventinis susirinkimas su įžymiu Evangelistu iš Did.Britanijos Davidu Hathavejumi. Šie abu tarnavimai organizuojami visiems norintiems ir įėjimas yra laisvas. Be pamokslų ir maldų bus daug muzikos, šlovinimo, dainavimo, programa vaikams su dovanėlėmis. Laukiame visų jūsų!

2018-09-30 - Derliaus šventė


Lietuvos laukuose dar nesibaigė derliaus nuėmimas, bet bažnyčia jau kreipėsi į Dievą su nuoširdaus dėkingumo žodžiais. Dėka to mes ant stalo turime maisto, tačiau visi mes puikiai suprantame, kad visa tai būtų neįmanoma jei ne Dievas! Jis liepė saulei šviesti ir šildyti, pasiuntė lietų kai jo labiausiai reikia, suteikė jėgų ir sveikatos žmonėms. Tai visuomet reikia atminti!
Dėl šios priežasties bažnyčioje, kaip ir kiekvienais metais, buvo surengta šventė- Padėkos diena, kurios metu buvo daug dainų, eilėraščių ir Dievo žodžio. Daug svečių džiaugėsi kartu su bažnyčia. Maždaug 40 pastorių ir tarnautojų iš Lenkijos dalyvavo šventėje kaip brangūs svečiai. Po oficialios dalies visų laukė vaišės.

2018-09-22 - Vandens krikštas


Šiais metais įvyko jau antras krikštas. Penki žmonės iki galo praėjo pasiruošimą krikštui ir sudarė sąjungą su Viešpačiu. Viešpats palaimino tai. Krikštą suteikė diakonas Marekas ežere prie Sudervės. Susirinko daug žmonių. Sinoptikai žadėjo blogą orą, bet Dievas suteikė ramybę ir tylą. Po krikšto visi sugrįžome į Maldos namus, kur buvo paruoštos vaišės. Po vaišinimo, naujai pakrikštytiems buvo suteikta Viešpaties vakarienė.
Sekančią dieną, rytinio sekmadieninio tarnavimo metu, visus pakrikštytuosius priėmėme į bažnyčios narius ir pasveikinome. Kiekvienam iš jų, šiai dienai atminti, buvo įteikta vardinė Biblija ir raštas.

2018-09-02 - Šlovinimo vakaras

Pasibaigė vasaros atostogos ir visiems vėl reikia atgauti darbinį nusiteikimą. Savo tarnavimą pradėjo bažnyčios sekmadieninė mokykla. Visuomet yra teisinga pradėti kažką naujo nuo maldos ir padėkos. Sekmadienio vakarą 17 val. bažnyčioje prasidėjo padėkos ir šlovinimo tarnavimas. Brolis Dalius pašaukė visus įžanginei maldai, po kurios pasirodė vaikų grupė. Po to abi bažnyčios šlovinimo grupės pravedė savo muzikinius šlovinimus. Pabaigoje pamokslavo ir pakvietė bendrai maldai pastorius Anatolijus. Buvo susirinkę daug žmonių iš įvairių Vilniaus bažnyčių. Šis tarnavimas visus labai įkvėpė! Visi praleido puikų laiką bendravime su mūsų Viešpačiu maldoje ir šlovinime!

Visos naujienos

Citata

Nereikia iš pradžių groti koncertą, o instrumentus derinti po to. Pradėk savo dieną su Dievu.

James Hudson Taylor

Kitos citatos

Apklausos

Kokią muziką jūs labiausiai mėgstate?

Chorinę, ramią, klasikinę...

Autorinę, sielai, gitaros...

Šiuolaikinę, populiarią...

Energingą, roko...

Džiazo, soul, latino...

Kitą

Peržiūrėti rezultatus | Visos apklausos

Nauji pamokslai/straipsniai/audio

© 2000-2016 Vilniaus krikščionių bendruomenė "Biblijos kelias" | Webmaster | Puslapio viršus
| Pagrindinis | Įvykių kalendorius | Naujienos | Apie mus | Kuo mes tikime | Audio | Video | Nuotraukos | Svečių knyga |